S.S.S

 • Kahve makineleriniz ve otomatlarınız para ödemeli ya da jetonlu, kartlı sistemle çalışır mı?

Jede 40 set üstü modeli dışındaki tüm kahve makinelerimize para ödeme mekanizması ya da akbil tarzı ödeme sistemleri takılabilmektedir.Bunun extra maliyeti ise 150eurodur.

 • Küçük işletmeler için özellikle önerdiğiniz Kahve makinesi hangisidir?

Ürün hijyeni ve kalitesi açısından önerdiğimiz Kahve makinesi Jede40 modelidir. İsveçten ithal edilen Nescafe ürün kartuşlarını kullandığı için,kahve vs.gibi kolay bozulan ürünlerin paketleri açıldıktan sonra bile makineyle temas etmediği için,ürünler haftalarca ilk günki tazelini korur. Bu makine Türkiyede ikinci eline bile 5 yıl garanti verilen tek makine olup,mekanik çalışma prensibi sayesinde kolaya kolay arıza vermediği gibi bakım ve temziliğide çok kolaydır.

Kartuşlu ürünler,Nescafe Kartuşu ne demektir?
Kahve vs. gibi ürünlerin büyük yazıcı ya da fotokopi makinelerindeki toner kartuşlarına benzer şekilde gelmesidir.Örneğin bir Jede Nescafe kahve kartuşundan 170 bardağa kadar ürün alınabilmektedir.Dolayısıyla tek kullanımlık nespresso kapsüllerine göre epeyce bir maliye avantajınız olmaktadır.

 • Kampanyanızdaki Jede40 model set üstü Kahve makinesi bardağı otomatik veren dijital ve profesyonel bir makinemidir ?

Hayır,Jede40 modelleri aynı anda sizin seçtiğiniz dört çeşit ürünü verebilen en pratik,en ucuz başlangıç çözümümüz olduğu için profesyonel kullanımlar için uygun değildir.

 • Kampanyadan yararlanıp Jede40 model kahve makinelerinden kullanmak için firmama almam için ürün alma taahüdünde bulunmam gerekli mi?

Makine kurulumunda 1 yıllık Sözleşme yapmaktayız Jede 40 model makinler için aylık tüketiminizin 100TL’nin altında olmaması ve ilk iki aylık bedelin makine kurulumunda peşin almaktayız.Fakat bu iki ay içinde ne zaman isterseniz memnun kalmazsanız sözleşmeyi iptal etme hakkınız vardır.

 • İstanbul dışından Kampanyadan yararlanmak istiyorum ve aylık ödeme yapmak istemiyorum,mümkünmüdür?

Evet,mümkün.Istanbul dışından kampanyaya katılan müşterilermiz sipariş anında kargo içinde 200TL depozito&teminat bedeli yatırarak ve 1 koli ürün alarak süresiz olarak ve kira ödemeden kampanyamızdan yaralanırlar.

 • Otomat sektörüne girmek istiyorum,ne yapmam lazım ?

Pek çok kişi geleceğin sektörü olan Vending otomatları operatörlüğüne bir şekilde girmek istemektedir.Ve firmamızı danışmak için aramaktadır.
Fakat bu iş için öncelikle otomat parkuru yatırımı için ciddi bir başlangıç sermayesi
Sonrasında bu otomatları işletecek teknik bilgi ve donanım
7 Gün 24 saat servis&bakım&dolum&temizlik için araç ve özverili mesai gerekmektedir.
En son olarak ta otomatları işleteceğiniz hareketli noktalarla yer anlaşmalarının yapılması gerekmektedir.Firmamız Sadece yer anlaşmalarını yaparak,emek ve para yatırmadan bu işten kazanç elde etmek isteyen şahıslara pirim ya da komisyon tarzı bir ödeme kesinlikle yapmamaktadır.

 • Otomat kiralayarak işletmecilik yapmak mümkün müdür?

Yüklü sarf malzeme alarak ya da aylık kira ücretleri ödeyerek kiralama yapmanız İstanbul için mümkün,yalnızca ilk yılın kiralama ya da ürün bedellerini kredi kartıyla peşin olarak ödemeniz ve makinelerin çalıştırılacağı yer sözleşmelerinin firmamızca yapılması gerekmektedir.Zira kiralama süresi bittiğinde bu otomatların mülkiyeti firmamıza ait olduğu için konulduğu yerden ancak tarafımızca iade alınabilecektir.

 • Firmanız Neskafe makine ve otomatlarını satmaya yetkilimidir?

Evet Firmamız Nestle Türkiye’nin de kullandığı Zanussi Necta Markasının tüm otomatlarını satmaya yetiklidir.

 • Toptan ürün satışınız varmıdır?

Evet,Çuval yada Koli bazında Kahve grubu ürün satışımız vardır.Teklif isteyebilirsiniz.

 • Jede Nescafe dışında ürün satışınız Varmıdır ?

Üreticisi olduğumuz sıcak içecek çeşitleri başta olmak üzere Nescafenin Jede İsveç tesislerinde üretilen ve Türkiye’deki market kanallarında satışı olmayan tüm zengin ve kaliteli ürün çeşitlerini Avrupa tüketicisiyle aynı anda sizlerin beğenisine sunuyoruz.Ayrıca Çekirdek kahve grubunda İsveç ve İtalya’nın sevilen markalarını,hatta Dünya Jet setinin de içtiği sertifikalı gurme kahve çeşitlerini de firmamıza sipariş verebilirsiniz.

 • Çekirdek kahve,ya da Demleme çay yapabilen kahve otomatı varmıdır?

Elbette var fakat her ikisini birden aynı anda yapan tek bir otomat yoktur.

Çekirdek kahve grubu için özellikle İtalyan Lavazzanın otomat parteneri olan Saeoco Markasının yarı otomatik yani bardağı kendi vermeyen modellerini tercih etmenizi öneriyoruz.Bu otomatların ikinci eline tek 2yıl garanti verilen makineler olduğunu bilmeniz bile seçim için yeterli bir sebeptir.
Demleme çay için ise Özellikle Necta Markasının en çok tutulan modeli olan Brio250 modellerinin tam otomatik yani bardağıda kendisi veren modellerden seçmenizi tavsiye ederiz.

Nescafe makinası

İstanbul içi Nescafe makinası kiralama hizmetleri bizim işimiz, Kahve makinalarına binlerce dolar para vermek yerine, aylık düzenli olarak kotalı ürün alımı karşılığında bedelsiz olarak kiralayabilirsiniz. Ya da hiçbir ücret ödemeksizin parayla çalışan nescafe otomat makinanız hizmet amaçlı olarak firmanıza getirip kurulur ve içindeki ürünlerin bedeli, ürünü almak isteyen kullanıcılardan bozuk para ya da akbil sistemi benzeri kontür karşılığı tahsil edilir. Üstelik İşletmesi kurumumuzca yapılan nescafe kahve makineleri için ayrıca teknik servis ücreti ödemezsiniz. Nescafe firmasının Türkiyede tercih ettiği Necta ve Rheavendors kahve makinalarını uygun fiyatlara sıfır ya da ikinci el olarak kurumuzdan tedarik edebilir aynı zamanda bu marka kahve makinaları için yedek parça ve teknik servis desteği alabilirsiniz. Kahve makinası denince ilk akla gelen firmalardan biri olmamız tesadüf olamaz, zira kurumsal olarak bu işin sadece satışını değil, a’ dan z’ye teknik servisini ve işletmesini de yapıyoruz. Nescafe makinelerini satın almak için fahiş bedeller ödemenize hiç gerek yok, firmanızın tüketimini tespit edip ihtiyaçlarına uygun kahve makinasını firmanıza getirip aylık kotalı çay, kahve alımı karşılığında ücretsiz olarak kuruyoruz. Kahve makinesi için bir bedel ya da kahve makinası kiralama için herhangi bir bedel ödemezsiniz, sadece tükettiğiniz kahvenin bardak sayısı kadar ödeme yaparak maliyeleriniz kontrol altına almış olursunuz. Yine de kahve makinasını satın almak isterseniz, satın alacağınız nescafe makinasıyla beraber binlerce bardak kahveyi ücretsiz olarak kahve otomatıyla beraber hediye ediyoruz. Üstelik kahve makinasının kurulumu da bedelsiz. İşte Kahve makinası almadan önce mutlaka teklif istemeniz gereken firma olmamızın nedeni benzersiz ve çok avantajlı nescafe makinaları kampanyalarımız. Uygun fiyata, hesaplı ve yıllarca sorunsuz çalışacak bir kahve makinası mı bakıyorsunuz; ev tipi haricindeki kahve makinaları haricinde doğru adrestesiniz.